نوع گوشواره و خلاقیت فردی

اختصاصی بیست ستون:

وقتی می خواهیم زیورآلات بخریم ، ممکن است اطلاعاتی در این باره نداشته باشیم. به این خاطر موارد کلی که در این مورد لازم است را بیان می کنیم تا با دید باز برای خرید زیورآلات اقدام کنید. گوشواره قدیمی ترین انواع زیورآلات می باشد و استفاده از گوشواره برای آراستن گوش برای اولین بار در ایران باستان انجام شد و در طی تاریخ بسیار محبوب شده است. در زمان خرید گوشواره گزینه های فراوانی پیش روی شما خواهد بود که باید سبک مورد علاقه تان را مشخص و انتخاب کنید.

گوشواره های آویزی

انتخاب گوشواره

گوشواره های آویزی بسیار رسمی و برازنده هستند و بیشترین تنوع را در میان گوشواره الف دال ها دارند . بعضی از گوشواره های آویزی از جنس نقره به شکل اشک یا از جنس دیگر فلزات و سنگ های گران قیمت هستند . البته در بعضی از جواهرفروشی ها گوشواره های زیبا به جنس کریستال وجود دارد که قیمت زیادی هم ندارند و می توانید با هزینه ای اندک ، گوشواره ای زیبا بخرید. اگر می خواهید گوشواره ای با سنگ های جواهر بخرید ، باید به شفافیت و تراش سنگ ها دقت زیادی داشته باشید . البته باید از جنس اصلی فلز چون طلا ، نقره و پلاتین نیز مطمئن شوید.

گوشواره های میخی

انتخاب گوشواره

گوشواره های میخی یا Stud  متداول ترین نوع گوشواره هستند که بسیار کوچک و کاربردی آسان دارند . گوشواره میخی با الماس یا مروارید از انواع گوشواره های کلاسیک می باشند که با تمام لباس ها از لباس اسپرت تا لباس شب هماهنگی دارند .

گوشواره های حلقه ای

انتخاب گوشواره

گوشواره های حلقه ای می تواند خیلی بزرگ و چشم گیر یا خیلی کوچک و معمولی باشد. گوشواره از جمله زیورآلات تاثیرگذار زنانه است که نشان دهنده سبک، خلاقیت و حس زنانگی فرد می باشد. گوشواره ها ظاهری زیبا و ملیح به خانم ها می دهند و باعث متمایز شدن آنها می شوند. خانم هایی که با احتیاط لباس می پوشند و ظاهری رسمی دارند از گوشواره به عنوان زیورآلات برای آراستن خود استفاده می کنند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *