نورپردازی مدرن در دکوراسیون داخلی

می‌توان گفت روشنایی به عنوان یک عنصر شاخص در دکوراسیون داخلی است که تمامی چیدمان‌ها را نمایش می‌دهد و باید نسبت به آن دقت کافی داشت. اگر نورپردازی مناسبی انجام دهیم فضایی گرم و دلنشین خواهیم داشت اما اگر بیش از مقدار واقعی از لوازم روشنایی برای نورپردازی استفاده کنیم که رنگ تجهیزات و چیدمان ما را غیرواقعی نشان دهند فضا آزاردهنده و کسل می‌شود و بعد از مدتی از محیطی که داریم خسته می‌شویم.

لامپ ال ای دی 3 وات فیلامنتی مگامن FILAMENT / D

باتوجه به این‌که ما در طول روز بعد از گذراندن ساعات زیادی در بیرون از خانه، دوست داریم در منزل در محیطی راحت و بدون هیچ دغدغه‌ای به استراحت، مطالعه و تماشای تلویزیون بپردازیم به همین علت باید در روشنایی و نورپردازی فضای داخلی قواعد و اصول آن را رعایت کنیم.

لامپ ال ای دی 12 وات مگامن مدل AR111 - 12W - D

امروزه با پیشرفت علم در صنعت روشنایی و شیوه‌های مدرن نورپردازی در دکوراسیون داخلی، لامپ‌های متنوعی در این زمینه تولید شده که مصرف انرژی آن‌ها نسبت به قبل کاهش یافته است. شما با جایگزین کردن لامپ‌های کم مصرف و ال ای دی به جای لامپ‌های رشته‌ای به اندازه ۳۹ وات نوردهی در مصرف انرژی صرفه جویی کرده‌اید. راه‌های زیادی برای روشنایی خانه وجود دارد اما باید به رنگ لامپ‌ها برای نورپردازی توجه کرد. اگر احساس می‌کنید که نور لامپ‌ها چشمان شما را اذیت می‌کند از لامپ‌های  سفید روشن در لوسترها، چراغ‌های دیواری و آویزهای حبابی استفاده کنید تا به راحتی شما کمک کنند.

http://beraniko.com/product-category/%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%BE/%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%BE-led/

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *