تزئین مبلمان وسایل با پارچه

تزئینات پارچه ای سریع

این ایده ها را بررسی کنید- هرکدام با استفاده از حدود یک مترپارچه کمتر یا بیشتر یک طرح ویژه و بسیار زیبا برای منزل شما ایجاد خواهد کرد.

 c22البته در اکثر موارد میتوان به کمک خرید تزئینی از برانیکو نیز در تزئین کردن منزل و دیوار های خود نیز بهره بردارید .

قاب کابینت سنتی

یک جفت در را، درحالیکه محتویات یک کابینت را با استفاده از آستری قابهای شیشه ای که پارچه ای طراحی شده می پوشانید، طراحی مجدد بنمایید. در پشت هر دری، پارچه ای را روی شیشه پهن کرده و و با استفاده از منگنه پارچه را به قاب چوبی بچسبانید. برای داشتن ظاهری تمیز، روی منگنه ها را بپوشانید.

میز غذاخوری تزیین شده با پارچه

یک میز غذاخوری چشم نواز را در اتاق غذاخوری خودتان از طریق ترکیب نمودن پارچه های هماهنگ شده با هم ایجاد کنید.

جادوهای شیشه ای قابل تزئین

حتّی کوچکترین تکه ها و قطعات باقی مانده از پارجه های استفاده شده تان را دور نریزید و آن را همراه با این پیمانه های ساده استفاده نمایید. مربعهای کوچکی از قسمتهای پارچه های انتخاب شده ای را بریده و هر کدام را درون قاب کوچکی قرار دهید. سیم حلقه ای گوشواره ای را از میان حلقه ی چوبی باعث می شود که نصب آن به دسته ی پیمانه ی نوشیدنی آسان شود.
رومیزی پارچه ای

برای دوخت این رومیزی با اندازه های درست و لایه هایی که بیکدیگر سوزن شده اند، خطوط، مانندلحاف دوزی مستقیم، را از میان تمام تکه های رومیزی بدوزید. لبه های خام را با نوار شیرازه ای، بپوشانید.

روکش صندلی قابل تزئین

نیازی ندارید که روکشی را روی کل صندلی برای دادن نمایی بسیار تازه بکشید. شما میتوانید این نوع روکش پشتی صندلی را فقط با دوتکه پارچه تهیه کرده و از دوخت همجوشی برای دادن شکل یکپارچه به آن استفاده نمایید. دوخت را با استفاده از نوار شیرازه ای هماهنگ کننده که به نوار توری متصل می شود کامل کنید.

روکشهای بالش

به یک بالش استاندارد ظاهری تازه با دوختن روکشی ساده بدهید. از پارچه ای کافی برای روپوش کردن استفاده کنید، دو طرف پارچه را ، با تا کردن لبه های خام در قسمت همپوش، به یکدیگربدوزید. روکش را روی بالش کشیده، سپس قسمت باز را با سه دکمه ای ، که با خود پارچه هماهنگی دارد، ببندید.
خلوتگاه ابداعی

یک دفتر کار ساده و زیبا در منزل خود ایجاد کنید

تخته ی یادداشت آراسته شده

یک ورقه ی فلزی مربعی شکل را برداشته و با رویه کردن آن بوسیله کاغذ یا پارچه و با چند اهنربا برای متصل کردن ورقه های یادداشت یک تخته زیبا برای خود ایجاد کنید

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *