ابتکاراتی برای فضای مدرن منزل

استفاده از شیوه های جدید برای طراحی فضای داخلی منزل سبب ایجاد تنوع و زیبایی خاصی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل میشود و یک دکوراسیون داخلی مدرن و امروزی برای ما بوجود می آورد.

4

خانه های لوکس همیشه منبع خوبی برای الهام گیری در طراحی داخلی هستند اگر دنبال استایل های جدید طراحی هستید یا تنها به وسایل مطابق با مد روز علاقه دارید، مشاهده و آشنایی با معماری داخلی آپارتمان لوکس می تواند بهترین مدل ها در اختیارتان قرار بدهد. دکوراسیون داخلی چنین آپارتمان های خاصی، همیشه حتی به میزان کم از ایده های طراحی با بودجه کم و پایین نیز بهره می برند. به معنی دیگر وقتی در مورد آپارتمان لوکس صحبت می کینم لزوما تمامی گوشه و کنارهای چنین خانه هایی با وسایل گران قیمت و پیچیده پر نشده است و همیشه فضاهایی با دکوراسیون ساده و ارزان اما زیبا وجود دارند.

گچبري کلاسيک براي دکوراسيون شاهانه يکي از مواردي است که به خوبي مي تواند چهره ي دکوراسيون شما را دگرگون کند، اين گچبري را علاوه بر سقف مي توانيد به عنوان قاب آينه ها و يا شومينه ها استفاده کنيد و چهره ي خاصي به دکوراسيون خود ببخشيد.

وقتي کوسن را به مبلمان خود اضافه کرده ايد با يک ترفند ساده مي توانيد ظاهر لوکس آن را چندين برابر کنيد، کافي است براي آن پارچه هاي مخملي يا پارچه هاي ساتن با رنگ هاي لوکس و شاهانه انتخاب کنيد تا ظاهر دکوراسيونتان منحصر به فرد تر شود.

یکی از ابتکاراتی که می تواند فضای شما را مدرن تر کند، ست کردن رنگ یکی از دیوارها با مبلمان یا پرده است و یا حتی می توانید پس از رنگ کردن فضا یکی از دیوارها را با سبکی هنری بیارایید. استفاده از عناصر همرنگ، هم بافت یا هم طرح، جذابیت و تنوع خاصی به اتاق ها می دهد

مبلمان یکی از موارد مهم در تغییر اتاق شماست. لازم نیست حتما از مبلمان گرانقیمت استفاده کنید یا حتی آن‌ها را عوض کنید. بلکه می‌توانید از روش‌های دیگر مثلا تغییر چیدمان یا تعویض رویه استفاده کنید. مبلمان و قطعات اصلی دکوراسیون خانه را در یک سبک خریداری کنید. انتخاب یک مبلمان زیبا و چیدمان مناسب آن می تواند نقش مهمی در زیبایی و جلوه اتاق نشیمن منزل شما داشته باشد. در هنگام انتخاب مبلمان بایستی تناسب آن با دکوراسیون خانه و همچنین راحتی آن در نظر گرفته شود. استفاده از مبلمان ساده فضای اتاق را مدرن تر می کند.

تعجب نکنيد! گاهي با برجسته کردن يک عنصر هميشگي در فضاي داخلي مي توانيد چهره ي دکوراسيون خود را زير رو کنيد و زيبايي خاصي با کمترين هزينه به فضاي داخليتان ببخشيد.

يکي از لوازمي که در اکثر خانه هاي لوکس دکوری قرار دارد ويترين هايي پر از ظروف کريستالي است! اما من نمي خواهم به شما پيشنهاد يک ويترين کنده کاري شده و با ظروف کريستالي آلماني را بدهم! بلکه پيشنهادم به شما اين است که از فرو رفتگي هاي ديوار خود استفاده کنيد و يک ويترين خودتان بسازيد! کافي است چند طبقه قرار دهيد و روي آن را با ظروف کريستالي ساده و وطني پر کنيد!

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *